iwis Hareketli Sistemler

Tutkumuz, dünyayı hareket halinde tutmaya devam etmek.

Nerede insan ve makine, hassasiyet ve mükemmelik, uzmanlık ve motivasyon bir araya gelse, bir dinamik ortaya çıkar. Makinelerdeki gücün, güvenilir, emniyetli ve temiz şekilde aktarılmasını sağlama görevini yürütmekteyiz.

Otomotiv endüstrisinin yenilikçi lider bir tedarikçisi olarak yüksek kaliteli zincir tahrik sistemlerimiz, kam millerinde, enjeksiyon pompalarında, yağ pompalarında ve yardımcı birimlerde her tür makine ve taşıtların hareketine yardımcı olmaktadır. İyi bilinen tüm otomobil üreticilerinin sistem ve geliştirici ortağıyız. Makine sistem çözümlerimiz bugün dünya yollarında gitmekte olan neredeyse her bir aracın üzerinde bulunmaktadır.

Müşterilerimizle el ele

Kendilerine tahsis edilmiş ekiplerimizle, müşterilerimize yakın bir şekilde birlikte çalışmakta, toplumumuzun artan hareketliliğinin ortaya çıkardığı her zorluğu karşılamak için sürekli olarak daha güçlü ve hassasiyetle detaylandırılmış çözümler geliştirmekteyiz. Müşterilerimiz dünyanın her tarafındaki şubelerimizden hizmet almaktadırlar – Avrupa’da, Çin, Hindisan, A.B.D., Kore ve Brezilya’da.

İnsanlar ve gelecek üzerindeki değişmez odak noktamız ile, geleneksel bir aile şirketi olarak, “sürdürülebilirlik” ve “sosyal sorumluluk” prensiplerinin timsaliyiz. Ve TOP JOB sertifikası ya da Bavyera Eyaleti Kalite Ödülü gibi onur belgelerimiz bu gerçeğin kamu tarafından da tanınmış olduğunun bir ispatıdır. Ancak yine de, sorumluluğumuzun en iyi kanıtı, müşterilerimizin her gün yaşadığı tatmin duygusu ve iwis çalışanlarının coşkusudur.

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.