iwis Hakkında

iwis, otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için yüksek hassasiyetli, üst kaliteli tahrik zincir sistemleri alanında küresel ve aktif bir teknoloji lideridir. Otomotiv sanayii, makine ve tesis mühendisliği, paketleme, basım ve gıda sanayileri ile

endüstriyel konveyör uygulamalarında bir geliştirici ve sistem ortağı olarak görev yaparken, müşterilerimizle bir ekip halinde onların her türlü zorluklarıyla baş etmek üzere yeni, güçlü ya da gerektiğinde nazik çözümler geliştirmekteyiz.

İşletme bölümlerimizin ürün portföyü

iwis hareketli sistemler

Otomotiv sanayisi için zamanlayıcı, kam mili, kütle dengeleyici ve yağ pompası tahrikleri, modüler piston kolu, VCS™ (Değişken Sıkıştırma Oranlı Sistem).

iwis tahrik sistemleri

Hassas makaralı zincirler, üzeri düz zincirler, tahrik sistemleri ve konveyörler için dişliler ve zincir gerdirmeleri, zirai makine tahrik zincirleri, endüstriyel tahrik sistemleri için teknik hizmet sağlayıcı.

iwis mekatronik

Otomotiv ve uzay-havacılık sanayisi için hassas baskılı/kıvrık metal levha parçalar, elektronik mühendisliği, bilgi teknolojileri ve iletişim teknolojisi, kontrol ve sensör teknolojisi ve mekaniksel, tesis ve donanım mühendisliği sanayileri.

DÜNYA ÜZERİNDE FAALİYETTE BULUNDUĞUMUZ LOKASYON SAYISI

HER GÜN ÜRETTİĞİMİZ MÜNFERİT PARÇA SAYISI

ÇALIŞANLARIMIZ

IWIS PORTFÖYÜNDEKİ ZİNCİR MODEL SAYISI

Küresel başarı

1916 yılında kurulan iwis, şu anda aynı aileden gelen dördündü nesil tarafından yönetilmekte, 50 lokasyonda toplam 3,000 kişiyi istihdam etmektedir. Şirketin ana merkezi Münih’tedir.

Giderek artan uluslararası pazarlara odaklanmanın bir sonucu olarak iwis yıllık cirosunu 2022 yılında 750 milyon Euro’dan fazla bir rakama yükseltebilmiştir.

iwis’in kapsamlı bir marka portföyü bulunmakta olup, JWIS, ELITE, FLEXON, EUROCHAIN ve ECOPLUS ile MEGAlife, CR, b.dry, CCM, iwidur ya da eliDUR gibi isimler sayabileceğimiz çok sayıda başarılı ürün markalarından sadece bazılarıdır.

Ürünlerimiz ve markalarımız hakkında daha fazla bilgi için...

Kurumsal stratejimizin mihenk taşları

Bir yenilikçi sistemler tedarikçisi olarak iwis, dünyanın her köşesinde insanların ve malların hareket etmesini geliştirmek için önemli katkılar sağlamaktadır.

Gelecek için de kendi standardlarımızı karşılayan çözümler geliştirmeye ve sunmaya devam etmek arzusundayız.

  • Biz müşterimizin tercih ettiği teknoloji ortağıyız!
  • Biz otomotiv ve sanayi tedarikçisiyiz!
  • Küresel olarak varız ve yerel olarak temsil edilmekteyiz!
  • Ana parçalar ve sistemler sunuyoruz!
  • Gelecek için ana fırsatların e-hareket, Endüstri 4.0 ve dijitalleşme olduğunu görüyoruz!
  • Üstün kalite, verimlilik ve teslimat sorumluluğu alanlarında büyük çaba göstermekteyiz!
  • En cazip işvereniz!
  • Küresel olarak aktif bir aile şirketiyiz ve kurucumuzun değerlerini uygulamaktayız – ileri doğru hareket eden insanların 10 Emri!

Başarımızın anahtarı: çalışanlarımız

Başarımızdaki belirleyici faktör çalışanlarımızın bireysel güçleri, onların iwis’e adanmışlıkları, profesyonel nitelikleri ve şirketimizdeki ortak değerlere olan güçlü inançlarıdır.

iwis çalışanlarını onların becerilerine ve potansiyellerine göre destekler ve bunu modern, çevik iş ortamında yapar. Son birkaç yıldır, iwis aynı zamanda giderek artan bir kültürel zenginlik şirketi haline gelmiştir ki, şirketimiz bu çeşitliliği kollarını açarak karşılamaktadır.

iwis’in tüm 5 kıtadaki çalışanları kendilerine ait şahsi bakış açıları ve deneyimleri ile değerli katkılarda bulunmaktadırlar. Bu zenginlik ve çeşitlilik yenilikçi ürünleri ve çözümleri müşterilerimize sunmamızda bir dayanaktır. 2017 yılında iwis Aile-Dostane İşveren Kalite Mührü ile dördüncü defa üst üste ödüle layık görülmüştür.

Ödüllerimiz

Ödüllerimizle gurur duymaktayız. Onlar bizim için birer performans ve çalışma göstergesi olduğu kadar

bundan sonraki mihenk taşlarımız için de birer teşvik unsurudur.

Şirket Yapısı

Şirket Yapısı

Küresel Başarı

Son teknoloji teknik ürünler ve hizmetler alanında bir tedarikçi olarak iwis dünya çapında bir prestije sahiptir. Grubun kurumsal kültürü, bir aile şirketindeki sağlam değerler ve geleneklere dayanmaktadır. iwis, merkezi olmayan organizasyonel bir yapıya sahip olup, 4 otonom faaliyet alanında hizmet vermektedir. Daha fazlası için...

Ürünler ve Markalar

Ürünler ve Markalar

iwis zengin bir çeşitlilğe sahiptir

Başarılı olmanz için en yüksek kaliteyi teknik bir mükemmelikle sunmak - işte bizim iddiamız budur. iwis 100 yılı aşkın bir süredir çok yönlü ürünler ve hizmetleri geniş bir çeşitlilikte tedarik etmektedir.  Teknolojimiz ve zincir tasarımlarımız dünyanın her köşesindeki uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirmeye odaklanmıştır.  Daha fazlası için

Kurumsal Kültür

Kurumsal Kültür

Biz ileriye doğru hareket edenlerdeniz

Şirketimizin misyonu; bizi harekete geçiren, bulunduğumuz yerde olmamızı sağlayan ve bizim için önemli olanları belirler: eylemlerimizde belirleyici unsurlar olan motivasyon, hedeflerimiz ve prensiplerimizdir. Daha fazlası için...

Çevresel Yönetim

Çevresel Yönetim

Sorumluluğumuzun farkındayız

Avrupa’nın lider bir şirketi olarak iwis her zaman sürdürülebilirlik ilkelerine göre hareket etmektedir: çevresel koruma iwis’in kurumsal politikasının ayrılmaz bir parçasıdır. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.