Kalite yönetimi

Uzman ortağınız olarak, söz konusu performans, kalite ve yenilikçilik olduğunda müşterilerimizin beklentilerini daima aşarız.

iwis Grubunun bütüncül yönetim yaklaşımı kalite, risklerin en aza indirilmesi ve çevresel koruma ile birlikte uluslararası standardlar ve mevzuata  uygun iş sağlığı ve güvenliği konularını tamamen kapsamaktadır.

Müşterilerimizin gereksinimlerine özel bir önem göstererir ve sürecin güvenliği ve verimliliğini düzenli olarak geliştirmekteyiz.

Doğru bilgilerle donanmış ve üretim ortaklarımızla yakın işbirliği içinde olan kabiliyetli görev gücümüz şirketimizin daha da gelişmesini sürdürmesinin bir teminatıdır ve sonuç itibarıyla daha talepkar müşteri gereksinimlerini karşılayabilme yeteneğine sahiptir.

Çalışanlarımız, profesyonelliği ve takım ruhunu besleyen bilgi işlem bazlı bir ağ içinde dünyanın her köşesinde çalışırlar.

iwis tahrik sistemleri

ISO 9001 çerçevesinde uluslararası sertifikalarımız

iwis mekatronik

ISO 14001, ISO 50001, IATF 16949 ve ISO 9001 kapsamındaki uluslararası sertifikalarımız

iwis hareketli sistemler

IATF 16949 ve ISO 9001 kapsamındaki uluslararası sertifikalarımız

iwis motorsistemleri bölümümüzün kendi koyduğu zorlu hedeflere ulaşması açısından kalite yönetimimiz tüm faaliyetleri kapsamalıdır. Bu yüzdendir ki, yüksek kalitede ürünler ortaya çıkaran ve bir kalite lideri olan iwis aynı zamanda her düzeyde ve tüm zamanlarda güvenilir – hepsinden önemlisi cefakar – ortaklıklar yaratma arayışındadır.

En iyi kaliteyi sadece ürünlerimizden ve üretim süreçlerimizden beklemekle kalmayıp dahası çalışanlarımızdan ve sunduğumuz hizmet ve faaliyetlerden de beklemekteyiz.

Bu yüzdendir ki, iwis’de eyleme dönüşen kalite yönetimi aslında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine dayanmaktadır.

TKY ile benimsenmiş olarak tüm çalışanlarımızın hayata geçirmekte olduğu “sıfır hata yaklaşımı” sayesinde kazanılan ödüller ve ortaya çıkan üst düzey sonuçlar ile bezenerek teyit edilmiş olan sistematik kalite yönetim sisteminin iwis için bir anahtar başarı faktörü olduğunu ortaya çıkarmıştır. İşte bu felsefe temellerine dayanarak iwis tekrar ve tekrar son teknoloji gelişimlerindeki hedefleri aşmakta ve müşterilerimiz için katma değer yaratmaya devam etmektedir.

iwis smart connect

IATF 16949 kapsamındaki uluslararası sertifikalarımız

Akıllı bağlantı bölümümüzün lokasyonları IATF 16949:2016 esaslarına göre sertifikalandırılmıştır. Bunun anlamı, tüm süreç seviyelerimizde düzenli olarak kalite yönetim sistemini uyguluyor olmamızdır.

Ek olarak, ISO 14001:2015 ile sertifikalandırlmış tesislerimiz de bu esaslara göre çevresel yönetim sistemini ilave olarak uygulamaktadır. Buradaki ana odak noktamız Sürekli Geliştirme Süreci üzerinedir.

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.