Uzay ve Havacılık Endüstrisi

Uzay ve havacılık endüstrisi Almanya’nın teknolojik ve ekonomik dinamosudur. Bilgi çağındaki tüm son teknoloji alanları sanal olarak birleştirir: elektronik, robotik, malzeme, ölçümleme, kontrol ve izleme teknojisi.

Hava ve uzay taşıtı üreticileri farklı metal sac parçalardan çok çeşitli bir yelpazede ürünler beklerler ve bunların çoğu yüksek seviye özel yüzey işlem ve bitimler gerektirir.

iwis e-tec

iwis systemtechnik bölümümüz uzun yıllardan beri itibarlı uzay ve havacılık üreticilerinin denetmen onaylı bir tedarikçisi  olarak  bu endüstrinin özel kalite gereksinimlerini karşılayacak gerekli özel uzmanlığa sahip olup, projelerin planlanması ve yerine getirilmesinde tam sorumluluk alabilecek kabiliyettedir.

iwis systemtechnik geçmişte uzay ve havacılık endüstrisinin gereksinimleri ile uyumlu olmak açısından geniş sayıda iç süreçlerini iyileştirmiş ve uygulamaya almıştır.

Örnekler arasından sadece iki tanesine yer vermek gerekirse, müşteriye özel deneyimimiz çok uzun yıllara dayanmakta, %100 tahribatsız test prosedürleri ve DIN ISO 24394 standardıyla uyumlu uzay ve havacılık uygulamaları için kaynak kabiliyetine sahibiz.

Esnek ve çok yönlü

Uzay ve havacılık endüstrisi köklü değişimlerden geçmektedir. Endüstrinin güçlü büyümesi ve ürünlerine olan talep artışı konsolidasyon ve endüstrileştirmede kapsamlı süreçleri ortaya çıkarmıştır.

Kısa süre içinde artan talep, ilave üretim esnekliğini gerektirmiştir ki, teknik olarak bunu yerine getirebilecek donanıma sahip olmamız iwis systemtechnik’in optimum CNC damgalama lazer teknolojisi ve Tel Erozyon (Wire Cut EDM) kabiliyeti sayesindedir.

Hizmetlerimiz ayrca komple alt bileşenlerin montajını ya da malzeme besleme sürecinde müşterilerimizin montaj hatlarına ve makine yerleştirmelerine olanak verecek şekilde parçaların kabarcıklı ambalaj veya bant ve çember ile paketlenmesini de içerir.

 

 

Baskılı ve Bükülü Parçalar

Baskılı ve Bükülü Parçalar

Akıllı Mobilite çözümlerimiz sayesinde ulaşımınız artık şahsileştirilmiş, otomatize edilmiş, bağlantılı ve elektrikli harekete dönüşecek.

Baskılı ve bükülü sac metalden parçalar otomotiv, uzay-havacılık, elektronik, BT ve iletişim endüstrisi ile beraber kontrol ve sensör teknolojisi sektörlerinde, aparat imalatında ve  mekanik ve tesis mühendisliği alanlarında hayati öneme sahiptir. 

İletişim

İletişim

Müşteri Hizmetleri

Markalı ürünlerimizi ve hizmetlerimizi şeffaklıkla sergilemek bizim için önemlidir. Aradığınızı bulamadınız mı? Yeni bir ürün fikriniz mi var? Geri bildirimleriniz bizim için değerlidir ve sizden hizmetlerimizi daha nasıl geliştirebiliriz veya somut bir sorunuz varsa, bunları duymayı arzu ediyoruz.    Bizimle iletişime geçin.

Ürünler ve Hizmetler

Ürünler ve Hizmetler

En yüksek kalitenin teknik mükemmellğii!

Sizin başarılı olmanız için bizim iddiamız budur. Küresel markalarımız, şirket bölümlerimiz ve onların ürünleri özelinizdeki uygulamalar için size doğru ürünü entegre etmeniz fırsatını tanır. Müşteri hizmetleri ve mühendislik ekiplerimiz doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.