Tıbbi Teknolojide iwis Çözümleri

Demografik değişim bize tıbbi mühendisliğin dünyadaki güçlü yönelimlerden birisi olduğunu göstermektedir. Mevcut yenilikçi gücümüzü motivasyon ve adanmışlık ile güçlendirmiş bir şekilde kullanarak ve müşterilerimizle birlikte çalışarak zincir sistemleri geliştirmeyi büyük bir fırsat olarak görmekteyiz.

iwis antriebssyteme kendisini geliştirici bir ortak olarak görmekte ve bir teknoloji lideri olarak karşılaştığınız zorlu görevleri yerine getirmenizde sizi desteklemektedir.

Zira birlikte dünyayı hareket ettiriyoruz.

Aşırı katı gereksinimler

Tıbbi mühendislik ya da bilinen diğer adıyla biyomedikal mühendislik, kendi alanında birçok alt kategori barındırmaktadır. Kabaca ele alırsak; tanı bilim, terapi, hasta bakım, nekahet ve yaşamın genel kalitesini geliştirme bunlar arasındadır.

Yüzey kalitesi, toleranslar, kopma dayanımı, yorgunluk dayanımı, yağlama ya da yağsız çalışma ve tekrarlayabilme gibi farklı zincir karakteristikleri üzerinde tıbbi teknoloji uygulamalarının talepleri aşırı büyük ve önemlidir.

Zincir yapılandırması

iwis, sürdürülebilir üstün kalite ve hassasiyette parçalar için, sizin güvenilir tasarım ve mühendislik ortağınızdır. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ultra modern simülasyon ve tasarım araçları, geliştirme mühendislerimize daha ilk safhada doğru ürünü seçmelerinde yardımcı olur.

Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz: Uygulamanız için gerekli olan zincirin yapılandırılmasında ve hesaplanmasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Öne çıkan özellikler

  • Geliştirme ve mühendislik ortağınızız
  • Üstün ve istikrarlı kalite ve hassasiyet
  • En iyi maliyet-performans oranı
  • Küresel bazda geniş bir iwis Grup mevcudiyeti
  • Muhtelif ülkelerde maliyet verimli üretim

iwis antriebssysteme olarak karşılaştığınız zorluklarda size yardımcı olabilecek bir geliştirici ortak ve teknoloji lideri olmaktan gurur duyuyoruz.

 

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

Tıbbi teknoloji alanındaki uygulamalar için zincirler:

MEGAlife bakım gerektirmeyen zincirler

MEGAlife sözcüğü, bakım gerektirmeyen makaralı ve konveyör zincirleri ile eş anlamlıdır. Bakım gerektirmeyen bir zinciri kullanmanın sadece iki tipik sebebi vardır; konveyör sistemlerinde bakım yapılacak alana erişim zorluğu ya da bakım yağlamasının elverişli olmadığı veya arzu edilmediği durumlarda. MEGAlife zincirleri mükemmel aşınma koruması ve oksitlenme korumasının getirdiği dayanıklılık ile çevre dostu olmanın özelliklerini barındırarak ürün naklinde hijyen gerektiren uygulamalar için de idealdir.

MEGAlife hakkında daha fazla bilgi için...

b.dry Bakım gerektirmeyen, paslanmaz çelikten zincirler

b.dry zincirleri de “bakım gerektirmeyen zincirler” kategorisinde yer almaktadır. Oldukça aşınma direncine sahip, paslanmayan ve kesinlikle kuru çalışan zincirlerdir. b.dry zincirlerin sırrı onların özel yapısında gizlidir: paslanmayan, bakım gerektirmeyen CF paslanmaz çelik ve iyileştirilmiş rulman tasarımı ile üretilmişlerdir.

b.dry zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

Kavrayıcı zincirler

İnce cidarlı malzemelerin kavranması, çekilmesi ve nakli denilince iwis kavrayıcı zincirleri gerçekten hakkını veren zincir çeşididir. Aşınma ve oksitlenme dirençli çene unsurları ve özel pim teknolojisi en iyi malzeme beslemesini garanti altına alır: çift hale getirilmiş iki sıralı  zincirlerin senkronize çalışması konumlandırmayı  kesinlikle tam hassasiyetle temin eder.

Kavrayıcı zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

Konveyör zincirleri

Konveyör zincirleri bükülü veya düz ataşmanlı olarak, çıkıntılı pimli, U biçimli şekliyle takılmakta ya da özel ataşmanlı olarak birçok çeşitli uygulamalara adapte edilmektedir. Münferit müşteri teknik özelliklerine göre özel ürünlerimizin siparişleri hızlıca yerine getirilir.

Konveyör zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

Tahrik Sistemleri

Tahrik Sistemleri

Çözüm odaklı mühendislik

Geliştirme ekibimiz sürekli olarak mevcut ürünlerimiz üzerinde iyileştirmeler yapmakta ve müşterilerimizle birlikte ve onlar için yeni çözümler geliştirmektedir. iwis bilinen zincir uygulamalarının ötesine bakarak yenilikçi zincir tahrikleri araştırmalarına devam etmektedir. Daha fazlası için...

Hesaplama Yazılımı

Hesaplama Yazılımı

INDUKET - Mühendisler için zincir hesaplama yazılımı

iwis zincir tahriki hesaplama programı ile bir zincir tahrikini tasarlamak ve oluşturmak hızlı ve kolaydır. Daha fazlası için...

Ürünler ve Hizmetler

Ürünler ve Hizmetler

En yüksek kalitenin teknik mükemmellğii!

Sizin başarılı olmanız için bizim iddiamız budur. Küresel markalarımız, şirket bölümlerimiz ve onların ürünleri özelinizdeki uygulamalar için size doğru ürünü entegre etmeniz fırsatını tanır. Müşteri hizmetleri ve mühendislik ekiplerimiz doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.