Otomotiv

iwis tüm dünyada otomotiv endüstrisinin bir geliştirici ve üretici ortağı olarak bilinmektedir. Müşterilerimizle olan işbirliğimiz ileriye dönük, innovasyon odaklı ve karşılıklı güven esasına dayanır.

Müşteri menfaatleri

  • Karbon emisyonlarını azaltmak gibi geleceğin teknik zorluklarını karşılamak adına innovasyon için mükemmel kapasite.
  • Otomotiv endüstrisinin bir sistem ve geliştirici hizmetler tedarikçisi olarak valf kütle dengeleme ve yağ pompası aktüatörlerinin hesaplanması, tasarımı, testi ve seri üretimi konusunda yüksek düzeyde geliştirme uzmanlığı - dünya çapında 150'den fazla motor geliştirme projesinde kanıtlanmıştır.
  • Güçlü bir anahtar hesap yönetim sistemi sayesinde verimli, müşteri odaklı proje organizasyonu.
  • Entegre tedarik zinciri yönetimi ve dünya çapında etkin lojistik konsepti ile tedarikçiden müşteriye olağanüstü değer zinciri.
  • Dünyanın her tarafındaki müşterilerimiz için etkili maliyet yönetimi ve cazip fiyat/performans oranı
  • Tüm değer zinciri boyunca sürdülen üstün kalite
  • Sayısız denetimler ile kanıtlanmış sıfır hata yaklaşımı
  • Dünya üzerindeki 16 lokasyonda makaralı, burçlu, ters çevrilmiş dişli ve aktarım zincirleri temelli, geniş çeşitlilikte, müşteriye özel çözümlerde modern seri üretim uygulamaları

Otomotivde satış sonrası hizmetler

iwis, içten yanmalı motorlardaki zaman ayarlı tahrikler için parçaların üretiminde ve tedarikinde dünya lideridir. Markamız, 90 yıldan beridir devamlılık, kalite, hizmet, güvenilirlik ve innovasyon demektir.

Geleneksel bağımsız aile ortaklı bir şirket olarak sizlere binlerce mühendislik parçasını sürekli geliştirerek sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu ürünlere 130’dan fazla ülkede yerleşik ortaklarımız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bir üretici olarak, uzun yılların getirdiği deneyim ve son teknoloji üretim ekipmanlarımızla böbürlenmekteyiz.

Aynı zamanda, üretim tesislerimizi geliştirmek açısından devamlı olarak yatırım yapmaktayız. Günlük çalışma hayatımızda güvenimizi en büyük sermaye olarak görmekteyiz – oldukça kalifiye sayısız çalışanımız tüm dünyada müşterilerimizin ve ortaklarımızın arzu ve gereksinimlerine odaklanmaktadırlar.

Bilgi deneyimimiz, hızlı dönüşümüz, nokta atışımız ve güçlü hizmetimiz temellerimizi oluşturmakta ve böylece satış sonrası değer zincirininin tamamında ileriye dönük güçlü ortaklıklar inşa etmemizi sağlamaktadır.

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.