Lojistik ve Konveyör Teknolojisi için Sistem Çözümleri

Hızla artan küreselleşme, kısalan ürün raf ömürleri ve malların hızlıca teslim edilmesi talepleri gibi etkenler, sadece lojistik sektörü için ile sınırlı kalmayacak şekilde, diğer sektörlerin de karşılaştığı zorluklardan bazıları. Endüstri 4.0 ve küreselleşme de bu denklemin birer parçasıdırlar. Modern dünya ise, basit bir şekilde raftan indirilerek verilen geleneksel çözümlerin değil, sipariş çözümlerin arayışında.

Bugünün uygulamaları oldukça münferit ve ileri düzeyde olduğundan ekipman ve bileşenlerin de kullanılacak ilgili lojistik sistemlerin gereksinimlerine adapte olması gerekmektedir. iwis antriebssystem müşterilerininin en zor gereksinimlerini bile ikna edici kalitesi ve uzmanlık hizmeti ile karşılar.

Yüksek kalite ve güvenilirlik

Konveyör teknolojisi, uzmanlığı mekaniksel ve tesis mühendisliği disiplinleri içinde özel bir alan olup, birimli ürünlerin (palet, kap, paket vb.) ya da dökme ve askılı ürünlerin naklindeki ekipmanın planlama, boyutlandırma ve tasarımıyla birlikte uygulamaya geçirilmesiyle ilgilenir.

Birçok durumda, nakledilen ürünlerin aynı operasyon içinde depolama, ara bekletme, ayrıştırma ve farklı olanları ayıklama işlemi de gerekmektedir. Konveyörler sıklıkla işletme içi nakil sistemleri olup, her türden montaj hatlarına entegre ya da geniş ölçekli otomotize lojistik merkezlerinin bir parçasıdır.

Zincirlerden beklentiler yüksek

Lojistik terimi aslında bir şemsiyeye benzetilebilir; altında yer alan çok farklı süreçlerin içinde sırayla nakliye, depolama, toplama sistemleri ile malların akışını sağlar ve destekler.

Tüm bu alanlarda çok farklı tiplerde zincir tahrik sistemleri kullanılır. Çok farklı zincir karakteristiklerinden beklentiler arasında olan yüzey kalitesi, toleranslar, kopma dayanımı, yorgunluk dayanımı, yağlama (ya da yağsız çalışma) ve tekrarlayabilme özellikleri oldukça yüksektir.

iwis en yüksek kalitede zincirler üretmeyi taahhüt etmekte ve bu hedefini başarmak için kapsamlı bir kalite güvence önlemlerini uygulamaya almıştır.

Öne çıkan özellikler

  • Geliştirme ve mühendislik ortağınızız
  • Üstün ve istirkarlı kalite ve hassasiyet
  • En iyi maliyet-performans oranı
  • Küresel bazda geniş bir iwis Grup mevcudiyeti
  • Muhtelif ülkelerde maliyet verimli üretim

iwis antriebssysteme olarak karşılaştığınız zorluklarda size yardımcı olabilecek bir geliştirici ortak ve teknoloji lideri olmaktan gurur duyuyoruz.

 Kendi tesislerimizde geliştirdiğimiz son sistem simulasyon ve yapılandırma avadanlıklarımız tasarım mühendislerimize daha ilk safhada doğru ürünlerin kararını vermesine yardımcı olmaktadır.

 

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

Lojistik ve konveyör teknolojisi uygulamaları için zincirler:

MEGAlife bakım gerektirmeyen zincirler

MEGAlife sözcüğü, bakım gerektirmeyen makaralı ve konveyör zincirleri ile eş anlamlıdır. Bakım gerektirmeyen bir zinciri kullanmanın sadece iki tipik sebebi vardır; konveyör sistemlerinde bakım yapılacak alana erişim zorluğu ya da bakım yağlamasının elverişli olmadığı veya arzu edilmediği durumlarda. MEGAlife zincirleri mükemmel aşınma koruması ve oksitlenme korumasının getirdiği dayanıklılık ile çevre dostu olmanın özelliklerini barındırarak ürün naklinde hijyen gerektiren uygulamalar için de idealdir.

MEGAlife hakkında daha fazla bilgi için...

Akümülasyon zincirleri

iwis akümülasyon zincirlerinin üstün özellikleri arasında verimlilik, dayanıklılık ve sonucunda oluşan maliyet verimliliği vardır. Bu zincirlerimiz taşınan ürülerin sorunsuz konumlandırmasını sağlar ve konveyörün sarsılmadan çalışmaya başlayıp durmasını temin eder.

Yaprak zincirler

Kalite, dayanıklılık, aşınma direnci ve yüksek yorgunluk dayanımı iwis yaprak zincirlerini, en talepkar kaldırma uygulamaları için bile, bir numaralı seçim yapmaktadır.

Yaprak zincirler hakkında daha fazla bilgi için...

Konveyör zincirleri

Konveyör zincirleri bükülü veya düz ataşmanlı olarak, çıkıntılı pimli, U biçimli şekliyle takılmakta ya da özel ataşmanlı olarak birçok çeşitli uygulamalara adapte edilmektedir. Münferit müşteri teknik özelliklerine göre özel ürünlerimizin siparişleri hızlıca yerine getirilir.

Konveyör zincirleri hakkında daha fazla bilgi için...

Hesaplama Yazılımı

Hesaplama Yazılımı

INDUKET - Mühendisler için zincir hesaplama yazılımı

iwis zincir tahriki hesaplama programı ile bir zincir tahrikini tasarlamak ve oluşturmak hızlı ve kolaydır. Daha fazlası için...

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Doğru bakım, düşük aşınma ve uzun bir çalışma ömrü için temel bir gereksinimdir. 

Düzenli servis ve bakım üretim tesislerinde ve makinelerde durmayı önler. Makaralı zincirlerin, endüstriyel zincirlerin, dişlilerin ve diğer tahrik parçalarının bakımında iwis destek ve yardımına güvenebilirsiniz. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.