Kaldırma Ekipmanları ve Forkliftler için iwis Çözümleri

Neredeyse tüm işletmeler kendi bünyelerindeki malzeme akışını en uygun şekilde gerçekleştirmek için forklift kullanırlar. Buralardaki uygulamaların, kullanılan zincirlerden beklentileri oldukça fazladır. Taşıtlar hem dış mekânlarda hem de iç mekânlarda kullanılmakta ve dolayısıyla tüm hava şartlarında kullanılmaya devam etmek zorundadırlar. Kullanıcılarımızla yakın işbirliği içerisinde bulunarak zincirlerimizin sadece işin gereğini yapmasını değil aynı zamanda ürün ve çalışanlarınız için de gereken her türlü emniyet gereğini yerine getirmesini sağlıyoruz. 

Makaralı zincirlerin aksine yaprak zincirler, sadece pul ve pimlerden oluştuğundan çok yüksek kopma kuvvetine sahiptir. Yaprak zincirlerimiz yükleri güvenilir bir şekilde nakleder, müşteriye özel gereksinimlere adapte edilebilir ve A.B Makine Yönergesi 2006/42/EC’nin katı gereksinimleri ile uyumludur. Yaprak zincirin kullanıldığı bazı tipik uygulama örnekleri arasında forkliftle, kaldırma ekipmanları, konteyner kaldırma taşıtları, çalışma platformları, avadanlık yapım makineleri ve çeşitli çelik imalat endüstrisi uygulamaları yer almaktadır.

Geniş çeşitlilik

iwis yaprak zincirlerinin aşağıda belirtilen serileri ürün yelpazemizde mevcuttur: LL Serisi (F) hafif ağırlıkta tasarım, Avrupa standardı ISO 4347 ve DIN8152 ile uyumludur. AL Serisi, hafif ağırlıkta tasarım, Amerikan standardı ile uyumlu, DIN 8188’de belirtilen ölçülerde. LH Serisi (BL), takviyeli tasarım, Amerikan standardı ile ISO 4347 ve DIN 8152 standardlarına uyumlu.

Yaprak zincirlerimiz ayrıca özel fabrika standardı modelleri ile de mevcut olup, muhtelif özel uç parçaları ve müşteriye özel ataşmanları da yapılabilir. Bunlar arasında ankraj plakalı ve diş açılmış zincirler, makaralı zincir konnektörlü zincirler ve hortum kılavuzlu ile hidrolik direk muhafazalı özel yaprak zincirler bulunmaktadır.

Öne çıkan özellikler

  • iwis, zincirler, yaprak dişliler ve bağlantı malzemeleri için bir sistem tedarikçisidir
  • A.B Makine Yönergesi 2006/42/EC ile uyumlu belge ve kalite güvencesine sahiptir
  • Dış zincir genişliği ve pul kalınlığında  yüksek ölçü doğruluğu
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Daha uzun çalışma tezgahları
  • Daha fazla karlılık için geliştirilmiş fayda-maliyet faktörü
  • Hızlı teslimat: birçok ortak zincir anında stoktan teslim

iwis kendisine sadece zincirleri için çok yüksek kalite standardlarını hedeflemekle kalmayıp, aynı zamanda ürünleri yukarıda tutabilmek için geniş çeşitlilikte ölçüler de dahil etmiştir.

İnsanlar ve ürünler için emniyet

iwis, yenilikçi gücünü, motivasyon ve taahhüdünü yeni yönelilmleri açığa çıkarmak, lojistik çözümler yaratmak ve yeni malzemeler ile imalat süreçleri için kullanarak pazar lideri konumunu da korumaktadır.

Kalite, dayanıklılık, aşınma direnci ve yorgunluk dayanımı iwis yaprak zincirlerini her türlü kaldırma uygulaması zorluğunda  bir numaralı seçim haline getirmiştir. Yaprak zincirlerimiz, bağlantı pimlerimiz, bağlantı pullarımız ve yaprak dişlilerimiz gibi kapsamlı ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. iwis aynı zamanda özel uygulamalar için hortum kılavuzlu ile hidrolik direk muhafazalı özel yaprak zincirler de tedarik etmektedir.

Uygulamanıza özel gereksinimleri siz söyleyin, biz ona uygun çözümler geliştirelim.

iwis Türkiye iletişim detayları:

Tel.: 0216 912 49 47

e-posta: salestr@iwis.com

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Zincir Tahrik Sistemlerinin Bakımı

Doğru bakım, düşük aşınma ve uzun bir çalışma ömrü için temel bir gereksinimdir. 

Düzenli servis ve bakım üretim tesislerinde ve makinelerde durmayı önler. Makaralı zincirlerin, endüstriyel zincirlerin, dişlilerin ve diğer tahrik parçalarının bakımında iwis destek ve yardımına güvenebilirsiniz. Daha fazlası için...

Hesaplama Yazılımı

Hesaplama Yazılımı

INDUKET - Mühendisler için zincir hesaplama yazılımı

iwis zincir tahriki hesaplama programı ile bir zincir tahrikini tasarlamak ve oluşturmak hızlı ve kolaydır. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.