Elektronik Endüstrisi

Metal sacdan parçalar elektronik sanayisinde çeşitli uygulama çözümlerinde kullanılmaktadır.

Kullanışlı yuvalar

Metal sacdan yuvalar elektronik cihazları ve alt parçalarını tozdan, kirden, nemden ve mekaniksel etkilerden korur.

Uygulamaya bağlı olarak bu yuvalar aynı zamanda çeşitli estetik ya da fonksiyonel gereksinimleri de karşılamalıdır.

Metal sacdan yuvalar ayrıca elektronik ekipmanları bir elektromanyetik etkileşimden de korumanın oldukça yüksek etkili unsurudur.

Çeşitli yapı biçimleri

Kablolama veya kablolar ile kıyaslandığında elektronik iletkenler metal sacdan imal edildikleri için daha küçük enine kesit ve çoklu bağlantılar için daha kolay olmanın avantajlarını sunar ve böylece montaj için gereken alan gereksinimini oldukça azaltır.

Örnek olarak, eletkrikli araçlarda kullanılan incecik kontakt şeritlerinden ağır görev amaçlı katı baralara kadar geniş bir çeşitlilikte ürünlerimiz mevcuttur.

Gereksinimleriniz için ortağınız

iwis akıllı konnektörü, yukarıda bahsedilen zorluklar için müşteriye özel metal sacdan çözümler geliştirip teslim eden bir ortağınızdır.

Tasarımından, prototip imalatına ve CNC’de küçük ölçekli partilerden endüstriyel boy seri üretime kadar sizi desteklemeye devam edeceğiz.

Hizmetlerimiz ayrca komple alt bileşenlerin montajını ya da malzeme besleme sürecinde müşterilerimizin montaj hatlarına ve makine yerleştirmelerine olanak verecek şekilde parçaların kabarcıklı ambalaj veya bant ve çember ile paketlenmesini de içerir.

Hizmetler

Hizmetler

Uzun vadeli başarınızın temelinde yaptıklarımız yatar.

Yüksek kaliteli ürünlerimize ek olarak, müşterilerimizin belirgin gereksinimlerine uyan terzi işi çözümler de sunmaktayız. Zincir tasarımı ve hesaplaması olsun, endüstriyel bilgisiyarlı tomografi olsun ya da 3 boyutlu bir yazıcıdan prototip üretme olasılğı olsun, iwis sizlere kapsamlı bir hizmet ve uzman tavsiyeleri sunmaktadır.   Daha fazlası için...

İletişim

İletişim

Müşteri Hizmetleri

Markalı ürünlerimizi ve hizmetlerimizi şeffaklıkla sergilemek bizim için önemlidir. Aradığınızı bulamadınız mı? Yeni bir ürün fikriniz mi var? Geri bildirimleriniz bizim için değerlidir ve sizden hizmetlerimizi daha nasıl geliştirebiliriz veya somut bir sorunuz varsa, bunları duymayı arzu ediyoruz.    Bizimle iletişime geçin.

Ürünler ve Hizmetler

Ürünler ve Hizmetler

En yüksek kalitenin teknik mükemmellğii!

Sizin başarılı olmanız için bizim iddiamız budur. Küresel markalarımız, şirket bölümlerimiz ve onların ürünleri özelinizdeki uygulamalar için size doğru ürünü entegre etmeniz fırsatını tanır. Müşteri hizmetleri ve mühendislik ekiplerimiz doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.