iwis - hassasiyet, yenilikçilik ve heyecan 

Yüzyılı aşkın bir süredir iwis Grup dünyayı hareket ettirmeye devam ediyor: bir uluslararası aktif teknoloji lideri, yüksek hassasiyete sahip zincir sistemleri ve mekanik tahrik teknolojisi üreticisi olarak otomotiv ve makine sanayileri ile yan yana ileriye doğru hareket halindeyiz. Mükemmel hassasiyette konnektör ve kontaktör teknolojisi ile de, e-hareket ve otonom sürüş kavramları açısından otomotiv sektörünün geleceğine yön vermeye devam ediyoruz.

 

Bizi harekete geçiren dürtü ise sürekli değişime olan tutkumuzdur: iwis sahip olduğu dört bölümde de pazar lideri konumundadır.

 

iwis tahrik sistemleri    |     iwis hareketli sistemler   |    iwis akıllı bağlantı   |    mekatronik

 

Hızlı bir bakış

iwis'den Haberler

YENİ ÜRÜNÜMÜZ:

ZİNCİR AVADANLIĞI MULTI.PRESS 150-10

 

Daha fazla yeni ürün görmek için...

MULTI.PRESS 150-10

Makaralı ve yaprak zincirlerin kolaylıkla sökülmesi, takılması ve perçinlenmesi için.

¾'den 2 inçe kadar olan tüm makaralı ve yaprak zincirlerin sökümü için uygundur.

Hem tezgah üzerinde dikey şekilde hem de dilerseniz üretim hattında yatay biçimde kullanabilirsiniz.

Dünyada iwis
holding drive systems mobility systems agrisystems mechatronics Tümü

Vizyonu gerçeğe dönüştürmek: iwizyonlar!

iwis, otomotiv endüstrisi ile birlikte sanayinin birçok dalındaki tahrik ve nakil uygulamaları için zincir sistemi çözümlerinde dünyanın lider bir tedarikçilerinden birisidir. Bir bisiklet zinciri atölyesinden başlamış; başarılı, dostane bir aile şirketine hızla büyüyerek evrilmiş ve nihayetinde mühendislik hizmetleri ve yüksek kaliteli zincir sistemi çözümleri alanında küresel olarak aktif bir teknoloji lideri olmuştur. Ürün yelpazemizi yüksek hassasiyete sahip baskılı ve bükülü parçalar ile olduğu kadar aynı zamanda hassas plastik parçalar, çoklu bileşimler ve kompozit parçalar ile de zenginleştirerek otomotiv sektöründeki öncülüğümüze devinim ve yenilenebilir enerji nesli açısından yüzümüz geleceğe dönük olarak devam ediyoruz.

JWIS, ELITE ve FLEXON ile EUROCHAIN ve ECOPLUS gibi ürün markalarımız ile her türlü kalite gereksinimini karşılayan çözümleri teminat altına alır.

3000 kişiyi aşan ekibimiz sayısız uluslararası lokasyonlarda çalışmakta, kendini işine adamış ve deneyimli profesyoneller tüm becerilerini ve uzmanlıklarını geliştirme ve iyileştirme ile üretim ve kalite güvencesi alanlarına şirketimizin 3 bölümü içinde kanalize etmektedir: Hareketli Sistemler, Tahrik Sistemleri ve Mekatronik. Dünyayı gerçekten hareket ettiren çözümlere katkı sağlamak: Hedefimiz mükemmeliyet – ne daha fazlası, ne de daha azı.

Mühendislerimizin beceri ve uzmanlıkları; eğilimleri keşfetme, yeni malzemeler ve üretim teknolojisi ile müşteri bazlı çözümler geliştirme alanlarında yatmaktadır. Araştırma ve Geliştirmemiz yenilikçilik ve işbirliği ortaklığını içermekte olup bizi güçlü ve güvenilir bir ortak yapmaktadır.

DÜNYA ÜZERİNDE FAALİYETTE BULUNDUĞUMUZ LOKASYON SAYISI

HER GÜN ÜRETTİĞİMİZ MÜNFERİT PARÇA SAYISI

ÇALIŞANIMIZ

IWIS PORTFÖYÜNDEKİ ZİNCİR MODEL SAYISI

Şirket Yapısı

Şirket Yapısı

Küresel Başarı

Son teknoloji teknik ürünler ve hizmetler alanında bir tedarikçi olarak iwis dünya çapında bir prestije sahiptir. Grubun kurumsal kültürü, bir aile şirketindeki sağlam değerler ve geleneklere dayanmaktadır. iwis, merkezi olmayan organizasyonel bir yapıya sahip olup, 4 otonom faaliyet alanında hizmet vermektedir. Daha fazlası için...

Ürünler ve Hizmetler

Ürünler ve Hizmetler

En yüksek kalitenin teknik mükemmellğii!

Sizin başarılı olmanız için bizim iddiamız budur. Küresel markalarımız, şirket bölümlerimiz ve onların ürünleri özelinizdeki uygulamalar için size doğru ürünü entegre etmeniz fırsatını tanır. Müşteri hizmetleri ve mühendislik ekiplerimiz doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır Daha fazlası için...

Çevresel Yönetim

Çevresel Yönetim

Sorumluluğumuzun farkındayız

Avrupa’nın lider bir şirketi olarak iwis her zaman sürdürülebilirlik ilkelerine göre hareket etmektedir: çevresel koruma iwis’in kurumsal politikasının ayrılmaz bir parçasıdır. Daha fazlası için...

Endüstriyel çözümler

Endüstriyel çözümler

iwis sayılamayacak kadar çok sayıda endüstri alanı için çözüm odaklı düşünür. 

iwis için endüstriyel çözümler geliştirmek demek, iyi fikirler için ortak ortak paydaşlar bulmak demektir ki, müşterilerimizle çok daha yakın irtibat kurarak ve münferit endüstrilerin özel gereksinimlerini de hesaba katarak bunu başarmaktayız. Sonuç olarak, basitçe bir zincir üretmenin daha da ötesine geçer, akıllı sistem çözümleri geliştiririz. Daha fazlası için...

İletişim

Bir ürün ya da hizmet hakkında bir sorunuz mu var ya da genel olarak hakkımızda daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz?
Aşağıdaki iletişim detaylarımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Geri Arayınız

Beni geri aramanızı rica ediyorum.